| nikky91 a întrebat:

Buna seara.Joc Cs de 7 ani jumate, dar nu am luat niciodată destroy, dar știu cum e, dar acum am luat ceva mai grav și habar nu am ce este, poate ma lămuriți și pe mine.Am jucat cu un fost coleg de liceu pe un server unde nu am avut probleme cu nimeni timp de o ora și 20 de minute, apoi am fost scos după server deoarece ma urcasem sus pe podul pe unde vin tero din baza pe d2.si nu ma vedeau decât dacă veneau în x1 pentru ca eram sus. Din momentul acela nu am putut sa intru pe niciun server, am ieșit din cs am șters config.cfg dar degeaba acum nu mai îmi apare nimic în cs, nici setările nici new game nici find servers absolut nimic.Mențin ca am un net foarte varza si nu am de un face rost momentan de cd cu cs.Cum pot scăpa de acest Exterminator sau cum ii zice fara sa reinstalez cs-ul. Dau funda.Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Neb1 a răspuns:

Poi eu cred ca ai luat destroy pe ip-u de la pc.Nush daca e asa dar daca e reinstaleaza cs sau ia altul...

| nikky91 explică:

Tocmai am mentionat ca nu am de unde sa iau cs si merge greu net-ul fiindca este de la Vodafone.