| qFresh a întrebat:

ma numesc Cristian si am o problema cu counter strike 1.6
Cand intru in Counter strike dau la consola cu tasta ` si dupa scriu
connect (server) si..nu se incarca. dupa un timp apare o eroare cu : failed to connection to server game
am incercat peste 9 versiuni diferite cs, am reinstalat windows
faza cu start > regedit etc... nu merge
Steam numi pot permite! sa cumpar (am doar 13 ani)
Va rog frumos sa ma ajutati... O seara placuta in continuare

3 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Probabil e inchis serverul la care vrei sa te conectezi sau ai luat ban pe acel server.

| qFresh explică (pentru nda):

Nu este inchis. nici pe samp, mc(minecraft), cs, apb. nici un joc multiplayer nu ma conecteaza! nici macar la metin2! orice metin2 am incercat
peste 13 metine straight face

| nda a răspuns (pentru qFresh):

Inchide antivirusu si firewall-u ca poate alea blocheaza accesu jocului la internet.