| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, nu mai reusesc sa ma loghez la contul paypal la care am atasat cardul bancar. Am incercat sa il recuperez si am facut alte conturi paypal dar in zadar, imi spune ca trebuie sa sterg cardul deoarece a fost adaugat la un alt cont paypal.Nu reusesc sa ma loghez cu prima adresa de email unde am atasat cardul bancar, nu o mai recunoaste si spune ca nu o gasese. Am scris celor paypal si mi-au zis ca trebuie sa ii contactez telefonic dar nu sunt expert in limba engleza si nu voi intelege tot ce imi vor spune. Daca e cineva care ma poate ajuta? Dau funda

1 răspuns:
| Blueberry8 a răspuns:

Nici eu nu reuseam de pe laptop.Noroc ca aveam aplicatia in telefon si s-au salvat datele...