| Laur_Victorian_2000 a întrebat:

Bună seara! Sunt în căutare de multe like-uri pt.un concurs foarte important și as vrea sa știu dacă cunoașteți o aplicație care aduce multe like-uri dar fără generator, obligatoriu fără generator deoarece generatorul descalifica! Va mulțumesc mult și ofer funda celui mai corect răspuns!

2 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Salut. Intra pe Facebook si cauta grupuri de schimb-uri de like-uri.

| Laur_Victorian_2000 explică:

Salut.Am cautat astfel de grupuri dar as vrea un grup cu peste 10000 de membri deoarece am nevoie de multe like-uri pentru a câștiga concursul. Exista asa ceva? Mulțumesc frumos