| ClaudiuTicu a întrebat:

Tin sa precizez ca cand intru pe jocul clash of clans nu mai imi recunoaste id... de la clash of clans gmail. Tin sa va marturisesc ca gmail care l-am avut pe Samsung galaxy j3 2016 mergea jocul sa-l joc. Dar gmail era sincronizat cu telefonul cand uitam parola sau ceva, ma conecta automat fara sa mai pun o parola sau ceva asa era setat de mine acel gmail. Acum am alt telefon si in zadar nu pot sa mai joc clash of clans. Am donat multi bani in el. Nu m-am ales cu nimic. Nu merita sa mai joci clash of clans nu e un joc serios... e un joc de rahat, unii se mai reprofileaza in jocul asta. laughing)))) Nu înteleg de ce am pierdut cele 2 conturi clash of clans. Cele 2 conturi sunt pe 2 diferite gmail. Ma pot conecta la gmail, dar la clash of clans nu mai pot sa ma conectez la contul care l-am avut. Cand intru pe clash of clans dau schimbare gmail si nu se intampla nimic nu imi intra in cont. Am pus si acel cod de recuperare cont clash dar in zadar. Va rog frumos sa ma ajutati sa-mi recuperez contul. Sunt la pamant, sunt trist si plang. Imi pare rau! Telefonul ala care jucam clash of clans l-am pierdut. Acum cand intru de pe alt telefon pe clash of clans nu mai imi recunoaste gmail nimic, nu pot sa ma mai joc pe contul meu. Arata ca trebuie sa o i-au de la 0, dar nu ma mai joc. Imi pare rau! Nu stiu de ce merit eu asta. Nu am facut nimic rau. Vazusem pe internet ca multe conturi clash of clans s-au pierdut din nimic. Aveam th hall 10 full upgrade si th 7 full. Asta e viata!

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate ai schimbat recent parola pe gmail.

| ClaudiuTicu explică (pentru MihaiNicu23):

Am schimbat recent parola de la gmail e adevarat! Si cand o schimbam mai demult parola de la gmail tot mergea clash of clans puteam sa intru pe clash sa joc... pot sa intru pe gmail... dar pe contul meu clash nu.

1 răspuns: