| Victor66 a întrebat:

Buna seara toti pentru unu,am o problema cu google chrome,dupa un anumit timp, mi-se blocheaza, si cand dau task manager imi apare Google crash handler, si nu mai pot sa intru in google decat daca dau din Task manager end task si il repornesc.

Ce as putea face sa, scap de aceasta eroare, problema

2 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Posibil ca memoria ta ram sa nu fie suficienta pentru a rula google chrome, si probabil alte aplicatii in paralel. De cata memorie ram dispui?

| Victor66 explică (pentru AlexUnder):

Nu exista asa ceva!
Am PC destul de bun: Procesor Inter pentium 3. 00ghz, Memory ram 4, Placa video de 2gb ddr 3 si 1 tb