| cristian2metin a întrebat:

Buna seara TPU.!
am cumparat jocul FIFA 15 pentru PC, am facut cont origin, ea iar la cont am setat ca am varsta 11 ani, din greseala, m-am grabit la completarea datelor din cont iar acum cand doresc sa joc online nu reusesc pentru ca am sub 13 ani, limita de varsta pentru a juca online este peste ani! Nu reusesc sa gasesc o sectiune in care sa modific varsta! Credeti ca exista vreo sansa sa modific sau sa transfer jocul pe alt cont origin! Astept un raspuns din partea voastra, sunt sigur ca multi ati intampinat astfel de problema! Multumesc, dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Da.
eu zic sa copii jocul pe stik, sa il stergi din pc si apoiil copii iar pe pc si setezi o varta mai mare
Bafta!
FUNDA!

| cristian2metin explică (pentru stefanvladvlad):

O sa incerc. Daca functioneaza revin cu funda!