| McAwful a întrebat:

Buna seara, TPU.

Am o intrebare in legatura cu un voucher Paysafe card? Trebuie neaparat sa ai 18 ani ca sa-l poti achizitiona dintr-un punct PayPoint? Astazi cand am fost la cel mai apropriat magazin care are PayPoint, vanzatoarele s-au uitat la mine foarte ciudat si mi-au spus ca nu vor sa-mi dea. (Stiau ce e ala Paysafe).
Vreau sa stiu daca sa mai insist in alt loc sau chiar trebuie sa ai 18 ani.
Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| XeVoNY a răspuns:

Vanzatoarele de carduri te cunosc dupa fata daca ai 18 ani, si da, trebuie sa ai 18 ani pentru a negocia asfel.

| McAwful explică (pentru XeVoNY):

Nasol, oricum multumesc.

2 răspunsuri:
| XeVoNY a răspuns:

Sau nu, ia fii atent, poti sa te duci intr-un magazin din asta si cand intri acolo sa incerci sa arati ca un om matur, spui si tu ca ai 18 ani. Multumesc pentru funda.
PS. FORZA STEAUA