| catalino200 a întrebat:

Buna seara TPU.Am o mica problema. Vreau sa-mi fac server de metin pe hamachi, am urmarit multe tutoriale, am intrat in client avand lv 80 si 1kkk... marog problema imi apare la navicat, dau connection,, MySQL imi pun datele(bine ca in tutoriale)dau dublu click stanga, zice ca se conecteaza si imi da eroare 2003-Can't connect to MySQL server on'(ip meu.100)'(10060)Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Light2408 a răspuns:

Te sfatui sa incerci mai bine GameRanger
Merge pentru orice game multiplayer, personal ma folosesc si n-am avut probleme niciodata.
Il gasesti in google sau imi ceri id si ti-l transmit daca te decizi. bft

1 răspuns:
| catalino200 explică:

Am rezolvatp