| DEADON a întrebat:

Buna seara TPU! Am un laptop si vreau sa stiu daca sa-l tin sau sa-mi cumpar altul.
Sistem de operare : Windows 7 Ultimate, 32bit.
Processor : Intel (R) Core i3 CPU M370 @ 2.40 GHz 2.40 GHz
Installed memory (RAM) = 4.00 GB
Placa Video = ATI Mobility Radeon 5400 HD Series.

Vreau sa stiu daca e bun pentru gaming, jocuri ca : Battlefield 4, Crisys 3, Far Cry 3, GTA V, Sleeping Dogs, Assassin's Creed 4.
Cel mai bun raspuns formulat primeste FUNDA!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea e bun mai bine iei altul

| DEADON explică (pentru anonim_4396):

Momentan nu iti dau funda. O sa astept si alte raspunsuri.

| DEADON explică (pentru anonim_4396):

Iti zic o chestie. Pe acest Laptop mi-a mers battlefield 3, 4. Call of duty mw3 / black ops 2. Sleeping Dogs etc

| anonim_4396 a răspuns (pentru DEADON):

DA da Battlefield 4 nu iti va merge te asigur

| DEADON explică (pentru anonim_4396):

Frate. Imi merge pe low. Ce nu intelegi. Cauta pe net daca spui tu
Battlefield 4 System Requirement. O sa vezi.

| DEADON explică (pentru anonim_4396):

Nu meriti Funda. Imi pare rau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DEADON):

Bun iti merge la low dar crezi ca Dying ligh sau watch dogs iti vor merge?

| DEADON explică (pentru anonim_4396):

Astea is jocuri mai mult pentru PS si Xbox360, ONE.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DEADON):

Nu e adevarat sunt si pentru pc. Degeaba imi bat capul cu tine

| DEADON explică (pentru anonim_4396):

Frate recunosc nu-mi merg mie toate jocurile. Dar daca imi merge Battlefield 4, Assassins Creed 4, Sleeping Dogs si GTA V NU Mai comenta si accepta realitatea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DEADON):

Ok frate