| Costache_Andy_1998 a întrebat:

Buna seara TPU as dori sa stiu si eu cand cumpar ceva pe iphone imi vine de plata pe abonament de exemplu am luat un joc si as dori sa stiu daca imi vine de plata pe abonamentul meu curent?

Răspuns Câştigător
| M4riusT a răspuns:

Daca nu ti-a aparut nici un mod de plata. Inseamna ca de pe Abonament.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In 90% din cazuri sa cumperi ceva de pe net ai nevoie de card. Pe abonament iti vine plata doar daca cumperi ceva de la operatorul de telefonie

| Figgernaggot a răspuns:

Daca e free(gratis) nu iti vine nimic, normallaughing. Dar daca e pe bani eu cred ca iti trebuie card de credit, deci putin probabil sa fii fost pe bani jocul:p

| Costache_Andy_1998 explică (pentru Figgernaggot):

Mi-a aparut o suma si imi zica ca l-am cumparat cu itunes store