| sergiu161171 a întrebat:

Vreau sa va intreb pe cer care ati mai comandat de pe PCGarage. Vineri seara am dat o comanda la https://www.pcgarage.ro/......2gb-black/ cu plata prin ramburs la livrare si cu serviciul testare produs. Am cateva intrebari:
Plata ramburs inseamna ca primesc acasa produsul si platesc pe loc sau primesc factura si trebuie sa ma duc sa-l iau si sa platesc?
Daca am bifat testare produs, cand ar trebui sa ajunga comanda, cu cat intarzie? Comanda am dat-o vineri seara si de atunci scrie ca comanda este pregatita, cand am dat comanda era in stoc. Deci pe cand o sa ajunga? Dau funds, va rog is confuz.

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Ramburs inseamna ca platesti cand til aduce la usa. Si ar trebui sa iti vina luni tinand cont ca dureaza 24ore maxim prin curier rapid in ZILE LUCRATOARE.

1 răspuns:
| sergiu161171 explică:

Multumesc. Inca o intrebare daca se poate. De unde descarc driverele pentru placa video de sunet di toate astea pentru acel laptop Lenovo? Pe PCGarage zice ca se pe site-ul producatorului, dar care e site-ul producatorului?