| Ganja7 a întrebat:

Vreau sa vand un calculator, ce trebuie sa am in vedere inainte de vanzare, ce trebuie sa sterg?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iti stergi datele tale personale ce nu vrei sa vada altii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transferi datele tale personale de pe HDD si pe urma razi tot hard disk-ul

| Ganja7 explică (pentru anonim_4396):

N-am nimic personal, il am de mult si nu il mai folosesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ganja7):

Da' oricum e bine sa razi tot din HDD

| QuertyQuestions a răspuns:

Daca esti sigur ca nu ai date personale salvate de la browser, poti sterge tot ce ai prin alte partitii in afara de C. Dar daca totusi vrei sa nu divulgi date personale importante, intra in browseru tau si dai la optiuni sa stearga toate datele salvate iar apoi stergi ce mai ramane in afara de C (sau unde e windows-u instalat) si gata nu ar trebui sa ai probleme.