| gica29 a întrebat:

Buna seara/ziua, am o problema, mereu cand doresc sa intru pe gta 5 online dupa jumatate de ora ce ma joc imi da crash si nu stiu ce sa fac, dau funda.
Utilizator (pc)

1 răspuns:
| Carlos_Puscas_1985 a răspuns:

Sincer dacă as fi in locul tau mi-as da update la Windows prima data, după verific driverele plăcii video, poate procesorul tau se încălzește, poate placa video se încălzește, îți recomand ceva cu air-flow bun, încearcă sa cauți anumită eroare pe YouTube sau reddit. Bafta cu problema.