| GabyTzu_Gaby_1997 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri de aventura/actiune ( Ceva gen : GTA 4. Hitman.. ) Nu vreau gen : Call Of Duty. funda

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Magnifico a răspuns:

Salut! Uite cateva jocuri care se incadreaza cerintelor tale:

-The GodFather 2 (joc gen Gta 4 extrem de captivant)

-Mafia 2 (aceeasi poveste ca si la GodFather)

-L.A Noire (gen Gta IV)
-Saint Row The Third (ca si cele de mai sus)

-Max Payne 2/3 (joc gen Hitman)

-Freedom Fighters (gen Hitman)

-Conflict Desert Storm (ca si cel de mai sus)

Mafia 2, The GodFather (2), Saints Row, L.A Noire seamana leit cu Gta IV.

Iar ca Hitman cel mai apropiat e Max Payne.Freedom Fighters si Conflict se aseamana insa difera putin.

Bafta!

| R0co3 a răspuns:

San Andreas, Uncharted 1, 2, 3, Bleach, Naruto, One Piece. Funda?