| oeg a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog niste jocuri noi de strategie. cu imperii, arcasi, tunuri chestii din astea. NU gen red alert. mersi, fundabatting eyelashes:X

Răspuns Câştigător
| Zmeurik1 a răspuns:

Age of Emipire 2, Caesar 3, Diablo 1, 2, 3 ( mai nou a aparut si 4 ), Heroes 5.
jocuri online de strategie: Grepolis, Imperia Online, Ikariam, Travian, Triburile, Metin 2 ( dar e cam handicapat jocul ).

Si mie imi plac unele jocuri de strategie, am jucat Diablo 2 si e prea marfa. happy

1 răspuns:
| AssAs1n a răspuns:

Iti Zic Eo...1.Age Of empire 3 2. Warcraft 3 3.Starcraft 2 4.Heroes 3,4, 5, 6...Atat stiuhappyFunda?big grin