| ydal a întrebat:

stie cineva cat costa sa reincarc un cartus toner negru pentru HP LASERJET 3200? Multumeschappy...Si daca se poate sa-mi recomandati unde este mai ieftin in sectorul 1, zona Stefan cel Mare sau imprejurimi... Dau funda.happy

1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

Nu stiu cat costa dar este un centru mic de reincarcare pe dreapta cum te duci spre Obor, dupa Depozitul de Calculatoare, e un centru f micut unde vinde si card readere si diverse alte chestii mici pentru calculatoare.