| hamsteru a întrebat:

stie cineva cum fac sa imi mearga si mie gta san andreas old skool sau gta san andreas real v2(imi da dont send cand intru), ca nu am gta san andreas normal instalat, trebuie instalat gta san andreas normal? ajutati-ma va rog. Funda si votwinking!

3 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Eu am avut OLD SCHOOL si nu a trebuit instalat... Poate nu ai cerintele necesare ca sa iti mearga GTA SA.ori nu ai destul spatiu cat sa ruleze jocul ( la jocurile mari ai nevoie de un anumit spatiu de rulare care sa nu fie ocupat cu alte programe/jocuri)

| hamsteru explică:

Pai, spatiu am 140 gb iar cerintele le am crying

| adriannr1 a răspuns:

Salut! Cum imi fac Gta San Andreas ca sa imi mearga la Salvari ca cand intru in GTA SAN ANDREAS ma da afara! Te rog AJUTAMA!