| Scheopu_Irina_1999 a întrebat:

Stie cineva cum poti sterge o pagina de facebook creata de tine?

Răspuns Câştigător
| Crizty a răspuns:

Sal,
1. Dupa ce te-ai logat, selectezi din lista de comenzi de la "Account"/"Cont" subcomanda "Manage Pages".

2. Selectezi pagina pe care vrei sa o stergi.

3. Sub fotografie, dai click pe "Edit" si selectezi din bara laterala din stanga "Manage Permissions"

4. Mai jos gasesti undeva, cu albastru, "Permanently Delete Page"/"Sterge permanent pagina"

OK, funda te rog.

2 răspunsuri:
| alextotal a răspuns:

Salut. Uite ce trebuie sa faci: Logare pe facebook>setarile contului>securitate>dezactivati contul