| Caro34 a întrebat:

Stie cineva cum se opreste Slideshow din folder in Windows 10?

4 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

La planurile de baterie iti apare la particularitati.

Sau pe desktop click dreapta> personalize> Background> Selecteaza fotografia.
Multa bafta!

| Caro34 explică (pentru Stef98):

Buna! Slideshow imi apare in foldere si uneste pozele mele insa nu stiu dupa ce criteriu. Asta este o setare in personalizarea folder-ului sau in meniul VIEW insa nu stiu ce sa debifez! Multam oricum! Numai bine!

| Caro34 explică (pentru Stef98):

Deci, eu am avut niste poze pe un stick, le-am copiat pe compu, iar cand am vrut sa le revad imi apar ca si slideshow si nu ca fiecare poza. De ex. 10 poze sunt bagate in acest slideshow si apare una cu denumirea de la celelalte pe care nu le mai pot vedea la rand. Ce mi-ai trimis tu este altceva, iar asta stiu deja! Multumesc mult!