| Punker19 a întrebat:

Buna stie cineva de ce nu merge barn buddy? Adica scrie jocul se incarca si nu se incarca niciodata.Stie cineva de ce? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Deci.

Intra in joc si cand iti apare chestia aia cum ca s.ar incarca apasa pe iconita din stanga cu Barn Buddy[stii aia de acolo. 'emblema jocului' gen.]. si iti va porniihappy

Funda?

2 răspunsuri:
| Raduu a răspuns:

Pai, din mai multe motive. Conexiunea la internet poate sa fie slaba, sau daca ai Internet Explorer e normal sa nu te mai lase, incearca Mozilla sau Google Chrome. Si vezi daca ai DirectX (ultima versiune) 10 instalata. big grin Sper ca te-am ajutat

| KInderel a răspuns:

Da si eu am aceiasi problema