| anca174 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot vedea clipurile pe youtube daca le deschid cu google chrome, muzica se aude dar clipul e alb nu se vede nimic, doar daca intru pe canal pot sa vad si clipul. Daca deschid cu internet explorer merge. Am dezinstalat Google chromu si l-am instalat din nou si tot nu merge. De ieri face asa e de la ei sau?sad

Răspuns Câştigător
| FlorinacioSteaua a răspuns:

Momentat GoogleChrome are niste probleme.Iti propun un alt browser Opera e rapid, sigur si mai bun ca GoogleChorme poti sa il iei de aici -->http://www.opera.com/download/;)

2 răspunsuri:
| bubu_9742 a răspuns:

La fel face si la mine, dar clipul e negru rolling on the floor

| dragos_1165 a răspuns:

Auzi sunt expert in calculatoare te sfatuiesc sati downaldezi opera si ii acolo dai pe un patrat acolo si scrii google si mai e un patrat si scrii youtube si o sati mearga cu multa placere la revedere o zi buna