| Ioana128373i a întrebat:

Stie cineva niste programe de editat poze? Eu am deja pe pc photoscape...si cateva pe care nu mai stiu cum se numesc... Mai nou, imi place sa editez poze. Deci multumesc tuturor care vor sa ma ajute.

6 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Incearca PhostoShop, e un program profesional si intuitiv (usor de utilizat).

Succes!

| WhiteShadow238 a răspuns (pentru Lumine):

Auzi? Daca vezi ca eu deja am spus de PhotoShop de ce mai raspunzi cu acelasi raspuns?

| Lumine a răspuns (pentru WhiteShadow238):

Mai baiatule, uita-te "calumea" acolo.Raspunusurile sunt ordonate dupa ordine cronologica iar al meu a fost primul, tu doar ai copiat ce am zis eu acolo cu un alt context.
P.S : Fii mai atent.

| WhiteShadow238 a răspuns:

Uite unul foarte foarte tare putin mai complicat dar daca vrei ceva super mega CooL iti sugeres Photoshop CS ( 1 2 3 nu conteaza )
( FUNDA? big grin )

| Geochoco a răspuns (pentru WhiteShadow238):

Pizap; Blingee. pizap pentru e edita. si blingee pentru a pune cu sclipici o pz sau ceva.

| Ioana128373i explică:

Apropo scuzati categoria. big grin