| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Stiti cumva cum poti sari peste nivele la Pou? Sau face monezi nelimitate?

10 răspunsuri:
| Anonimaa77 a răspuns:

Nu poti sari peste nivele

| CryMy1 a răspuns:

Adica sa faci nivel mai repede?
Simplu...Da-i mult de mancare, face destul de repede.

| Love19 a răspuns (pentru CryMy1):

Da, stiam si eu de asta. Dar ma gandeam ca exista ceva mai rapid.

| CryMy1 a răspuns:

Aaa... Poti incerca asa:
Joci jocuri, iar din jocuri faci "Coins" + "Exp". Cu "Exp" faci level, iar la fiecare level faci "Coins"...Deci:
Jocuri = "Coins" + "Coins"

| Love19 a răspuns:

Am vazut ca unii au niveul 100. Ok, poate au jocul de mult. Dar cum sa ai 10000 de monezi?

| FloRRe a răspuns (pentru Love19):

Pai,ca sa ai 10.000 de monezi, sau si mai multe, joaca-te...joaca-te mai ales ala ce trebuie sa te feresti de nori, faci cei mai multi bani la el. thinking
Nu e greu sa faci monezi.

| Bogdan_Balint_1990_qYPJ a răspuns (pentru Love19):

Si eu am 10000 dar i-am strans deci toti iau strans nu au anumite chestiii...ori poti sa iti faci hack colegi mei au hack dar la pou e destul de periculos ca te prinde politia...eu am lvl 98 contul il am de la craciun

| Love19 a răspuns:

A, si va rog sa nu mai dati raspunsuri de genul "nu stiu" sau "nu se poate", ok.

| Neamtu_Vladut_1994 a răspuns:

Instaleaza 4shaed

| Lover45 a răspuns:

Da,intr-adevar poti avea monezi nelimitate daca iti instalezi Pou Hack, iti da 1 milion de monezi, si nu se cheltuiesc.Multi prieteni de-ai mei il au, se trimite prin bluetooth. Chestia aiurea e ca te restarteaza de la primul nivel si nu prea mai are rost sa joci asa, dupa parerea mea. Eu nu am hack, am 66.000 de bani si sunt la nivelul 90, deci m-am jucat destul de mult pe el. laughing)