| SkeletonOP a întrebat:

Stiti momentul ala in care ai o problema cu contul tau de Steam, de ex. ti-ai uitat parola si ii trimiti un ticket steam-ului ca sa ti-o recuperezi?
Cred ca majoritatea userilor steam au trecut prin asa ceva, acum, nu ma intrebati de ce vreau sa stiu asa ceva, dar Steam iti poate vedea ticketele trecute care au fost rezolvate, de exemplu daca am avut un ticket pe un email, si mai dau request la inca un ticket pe email-ul respectiv, ei pot sa-mi vada ticket-ul de dinaintea ticket-ului din prezent?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Da, se pastreaza un istoric sub forma de arhiva.