| HardstyleIsHowWeLive a întrebat:

Stiti vreun server de Metin cool? Adica rate ok, fara hamachi? Multumesc happy Dau funda clar

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Vrei un metin tare care sa nu fie o prostie adica sa fim seriosi lev 150 din prima e o prostie care te plictisesti de le intr-o saptamana iti dau eu un metin ff bun e cel mai bun server e de 2 ani si nu s-a inchis niciodata ba chiar are 4 servere http://metin2.empirelegacy.net/cronikal/ sper sa iti placa ratele sunt destul de bune sa nu iei jocu cu megaupluad ca nu merge sa iei cu deposit files:D FUnta:x :)

5 răspunsuri:
| EuRazvan a răspuns:

Daca vrei sa-ti maresti HP 250 sau 300 ia-ti metin 2 hamachi sau metin 2 light. Funda?

| EuRazvan a răspuns:

Iati hammer metin2 e super level 150 daca te duci la o fata nu stiu cum primesti level 250 site-ul e:Http://hm2.zapto.org/

| EuRazvan a răspuns:

Http://hm2.zapto.org/

Asta e site-ul hammer te da la level 150 rate dar fara hamachi.
FUNDA?

| HardstyleIsHowWeLive explică (pentru EuRazvan):

Am Hammer... Nu`mi place happy Vreau altceva mult mai diferit