| anonim_4396 a întrebat:

Buna ...stiu ca nu e permis si nu e nici prea frumos sa faci asta dar poate ma ajutati cu canalul meu de gaming.Poate niste sfaturi dar nu sa ma promovez la altcineva sau sa folosesc facebook sau altceva. Daca stiti ceva forumuri unde pot sa ma promovez putesti sa imi spuneti.De asemenea https://www.youtube.com/channel/UCT3HScgZS_ISScTSaMZeOXA acesta e canalul meu

2 răspunsuri:
| DaimlerAG a răspuns:

Salut! Ai potential, nu esti rau deloc. Sfatul meu este sa iti gasesti genul tau de jocuri care sa te reprezinte. De exemplu, exista canale de dino gaming, survival, shooter, simulator... etc. Si sa eviti serii facute de multi alti youtuberi : in cazul jocurilor cu storyline in care nu prea poti aduce ceva nou. Jocurile horror sunt o exceptie.

| anonim_4396 explică (pentru DaimlerAG):

Multumesc de sfat