| Ambitions a întrebat:

Sunt disperata dupa jocurile cu grafica buna, si ca character principal sa fie fata! Stie cineva jocuri cu grafica foarte foarte buna si cu character de fata,sau macar sa am de ales un character de fata? Nu vreau sa fie online, ci pur si simplu pentru PC! Va multumesc! FUNDITA pentru cel mai detaliat raspuns!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skyrim. Saints row 3.

| Alllecs a răspuns:

Pai incearca imvu.eu il joc de 3 ani sa zicem ca acum au aparut mai multi incepatori dar mi'se pare destul de dragut.Pt a'ti face cont (contul se face virtual dar jocul e pe PC) intra pe net si scrie www.imvu.com si dai pe unul din primele siteuri te loghezi...(iti alegi tu avatarul numele de utilizator si asa mai departe). Dupa ce ai terminat cu asta o sa apara download si pasii cu ce sa faci.Jocul apare pe dextop cu logare si incepi cu un mic tutorial si gata :D ai intrat in joc. Fundita? :o3