| Roxanaandrusca a întrebat:

Buna sunt eu din nou știu că am mai pus întrebarea asta dar mai știe cineva niste site-uri de descărcat jocuri gratuit am mai pus întrebarea dar mai vreau să știu cine știe alte site-uri in afara de cele care mi s-au spus adică epic games. Gog etc. Eu nu am bani să cumpăr te pe Steam așa că vă rog să mă ajutați dau funda mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Steam are si o categorie de jocuri gratis de toate felurile
https://store.steampowered.com/genre/Free%20to%20Play/

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai privat cu cateva site-urihappy

| Roxanaandrusca explică (pentru Wr3nch):

Stai sa le verific daca merg și după aia dau fundiță

| Roxanaandrusca explică (pentru Wr3nch):

Sa ții că mie nu îmi merg acum mă uit pe 1337x sa vad daca merge el daca nu merge nu dau funda și aștept să mai răspundă și altcineva

| Wr3nch a răspuns (pentru Roxanaandrusca):

Nu iti merg in ce senslaughing Mie imi merg toate 4. Ai antivirus sau ceva protectia instalate?