| 200397 a întrebat:

sunt incepator in counter strike 1.6 asa ca am o intrebare si as vrea sa gasesc pe cineva care sa imi poate raspunde la intrebare.
Acum cateva zile am achizitionat 3 jocuri pentru steam(cs.16,condition-zero,deleted-scene) si am un virus in pc asa ca as vrea sa reinstalez windowsul si sa sterg tot... si intrebarea mea este Daca reinstalez steam dupa ce mi-am formatat pc jocurile mele vor fii inca in contul de steam? daca nu... exista vreo solutie de a le salva?
ajutati-ma repede dau fundita!

Răspuns Câştigător
| electriz a răspuns:

Rman acolo happy Dup ce bag windowsu si dai acolo "Play" la joc(il vei avea) il va instala din nou in PC tau happy

1 răspuns:
| underc0ver a răspuns:

Da!
O sa ramana!