| Cosmyn1991 a întrebat:

Buna sunt nou pe site. Am o intrebare: am downloadat GTA SANADREAS / L-am si instalat! Apoi am scris un server ca sa intru pe el sa joc / Sv este:gta.freakz.ro! asa. ii dau connect si Imi apare ecranul negru TOT! si apoi imi zice WRONG DISC INSERT PLEASE INSERT THE CD/DVD... Va rog DAU FUNDA la cei care ma ajuta si stiu raspunsul la aceasta intrebare VA ROG daca stiti nu ezitati.

1 răspuns:
| mersec2RR a răspuns:

Trebuie crackul de la joc scrie pe google download crack gta san andreas