| Delia_Racu_1990 a întrebat:

Sunt noua pe aici! Deci vreau sa va intreb ceva:
Mi-am descarcat pe telefon minecraft cu bani si am un iphone 6s pe appstore dar acum vreau pe laptop si as dori sa gasesc o modalitate sa nu mai cumpar din nou. Apropo am Acer dolby home theater si windows 10, as dori sa imi dati raspunsuril, va rog, va multumesc.

1 răspuns:
| Anonim123453212323 a răspuns:

Nu ti-am gasit mailul happy, dar, nu ai cum. Una e minecraft ios si alta minecraft java(pc). Poti incerca sa cauti pe net "minecraft cracked launcher" doar ca nu merge pe unele servere sa te joci