| Alexandrutza_5396 a întrebat:

Buna,tableta mea s-a descarcat de tot adica este 0% si o las la incarcat dar nu se incarca deloc, arata ca se incarca dar am lasat-o o zi intreaga la incarcat si tot 0% arata si din cand in cand se stinge singura si nu se mai aprinde decat dupa vreo cateva ore si apoi din nou se stinge, tot asa.Ce are sau ce pot sa fac ca sa mearga din nou? FUNDA! 1

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Planta55 a răspuns:

Poate ca e de la incarcator,

| Tz0Py a răspuns:

Si eu am problema asta la tableta dar nu am rezolvat-o dar ce iti sugerez e sa cumperi un incarcator nou, sau daca mai ai garantie s-o returnezi si sa iei alta sau duo la un specialist care se pricepe la tablete si telefoane... sper ca te-am ajutat

| Alexandrutza_5396 explică (pentru Tz0Py):

Da dar, arata ca se incarca deci nu cred ca este incarcatorul ca altfel nu ar fi aratat ca se incarca