| Tănase_Robert_1999_cQpl a întrebat:

toata lumea am o problema cu iphone-ul, se conecteaza la wifi dar când incerc sa navighez mi se spune ca nu am conexiune la internet. când incerc pe laptop sau pe alte dispozitive merge dar doar pe telefonul meu! va rog ajutati-ma! mersi1

Răspuns Câştigător
| deeaaaa a răspuns:

Incearca sa dai o resetare generala la telefon. Daca tot nu functioneaza, inseamna ca e o problema la antena de wifi. daca mai e in garantie, mergi cu el de unde l-ai cumparat.