| calexm05 a întrebat:

Tocmai am descarcat GTA IV, l-am instalat totul ok si cand dau dublu click pe shortcut sa intru in joc imi apare o fereasca si arata ca se incarca vreo 2-3 secunde si dispare, apoi nu se intampla nimic. Imi poate spune cineva ce pot sa fac? Va rog mult dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Sbaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Tre' ceva mai tare calcu'.

1 răspuns:
| calexm05 explică:

Am descarcat alt crack acum intra in joc dar tot imi spune sa ma loghez si merge foarte sacadatsad...
Nu ma prea pricep la componente si alte chesti...dar am cam asa
Pentium(R) Dual-Core CPU T4300 @2. 10GHz 2.10 GHz
4 GB RAM
Placa video GeForce G 103M