| AlexForEver a întrebat:

A aparut GTA V pentru pc? Daca da atunci imi puteti da un site unde pot downloada jocul, dar sa nu aiba multi GB.

5 răspunsuri:
| Gilgalad a răspuns:

Nu a aparut inca.Este doar pentru console.Va aparea in martie sau aprilie. Funda?

| AlexAlexutz12 a răspuns:

Inca nu a aparut.Dar uitate pe youtube ca sant mai multe tutoriale cu gta 5 si tot felul de siteuri pentru. al descarca (varianta pc).Mai intai uitate la cerinte de sistem.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexAlexutz12):

Ce tutoriale sunt ma? Merge gta 5 pe pc si nu stiu eu?

| AlexAlexutz12 a răspuns:

Ba sant eu l-am luat cu 260 ron

| Cosmin_Rusu_1999 a răspuns:

Nu nu a aparut si nici nu va aparea prea curand. si toate site-urile pe care il gasesti pentru pc nu sunt bune si nu merita sa-ti pierzi timpul