| itmengo a întrebat:

aceasta intrebare este adresata celor ce joaca metin2 ro sau se pricep in calculatoare, sa incepem! De fiecare data cand intru in metin 2 ro si dau sa intre nu ma lasa hack shield, imi spune : hack_shild_udate_eror, hserror network conect fail, dau ok si imi scrie hack shild update error. asa incepe cu hack shild a mers pana acuma dar nu stiu de ce nu mai merge. daca ma ajutati va promit ca dau funda. daca se poate as vrea sa imi explicati pas cu pas daca nu imi dati nr vostru de tel sau eu pe al meu si vorbim. VA rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| IFlorin97 a răspuns:

Cred ca este de la net, nu se poate updata hacksheldu si de aia nu te lasa sa pornesti metinu.