| MrCosulea a întrebat:

Buna TPU.Aceasta intrebare va fi despre Metin2 ro! Sa incepem cu inceputul:
-Un prieten imi stia id-ul de messenger, parola si contul de Metin.
-Intr-o zi m-am certat cu el si mi-a schimbat atat parola de Metin2 cat si email-ul. Aveam un cont foarte bun si acum nu mai pot sa joc pe el nici sa dau la "Am uitat parola"
Cum sa schimb parola inapoi(email-ul am incercat dar nu ii stiu parola de mess)
Dau funda mare!

1 răspuns:
| LonelyGirl01 a răspuns:

Ai incercat sa trimiti un mail la GameForge? Sau ia legatura cu un GA sau GM pe forumul oficial Metin2 si spune-le-le ca s-a intamplat!