| Darius9090 a întrebat:

Acum cateva zile am intrat pe Laptop-ul meu sa joc CS:GO. Dupa cateva minute Laptop-ul se restarteaza si appi incepe automatic repair. Am incercat sa intru in safe mode, sa ma duc la "Previous Build" dar nimic nu merge. Ma puteti ajuta? P.S ( Am Windows 10 )

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Reinstaleaza windowsul. Nu are legatura cu jocul CS, ci pur si simplu un fisier din kernel a fost alterat / sters sau distrus.

| Darius9090 explică (pentru Simpatic):

Cand stau si pe el fara sa fac nimic se inchide. Oricum mersi de sfat!