| XxRafaellaxX a întrebat:

Buna TPU.

Acum cateva zile umblam prin mail si ma tot gandeam oare cum pot sa selectez direct mai multe mail uri ca sa le pot sterge mai rapid si tot apasam ctrl si o litera random.
Dintr-o data toata pagina mi se marise(iconitele aplicatiilor din bara erau marite plus nu se vedea toata pagina) si se vedea totul "in ceata."
Am dat pagina in bara si am observat ca si desktop ul arata la fel.
Am intrat in control panel - adjust screen rezolution si am apasat acolo pe o rezolutie anumita si ecranul se vedea mai bine,adica nu mai era marit,doar ca se vedea tot incetosat.
Am intrat in control panel,nu mai stiu exact pe unde era,dar am gasit ceva legat de claritate,am selectat ce am selectat,dar se vede tot la fel.

Am zis ca eh,doar se vede putin diferit,o sa ma obisnuiesc,dar peste cateva minute am vrut sa intru sa ma joc league of legends si cand sa imi intre in meci,mi-a aparut un ecran mai mic negru care s-a inchis,iar peste cateva secunde imi scria Unknown directx error:... in continuare scria ceva de video card si drivers from the manufacture.
Am incercat sa imi dau disable si dupa enable la display adapters, dar tot nu merge lolu'.
Am incercat mai multe lucruri de pe Youtube,dar nici acelea nu au mers.
Tinand cont ca este si un client nou pe lol acum, numit beta, m-am gandit sa intru pe clientul de lol vechi sa vad daca merge, dar nici acolo nu a mers...Am dat si pe repair, dar la un moment dat mi-a dat eroare si mi-a spus sa dau save logs, dar degeaba.

HELP ME PLEASE =(