| AndreeeexD a întrebat:

Acuma cateva zile m-am apucat de HammerMT2 si anti-virusul ma lasa sa intru. Ieri am iesit un pic sa ma uit la Blood+ pe internet si pe cand vreau sa intru pe HammerMT2 imi apare anti -virusul si altceva.
Aici puteti vedea ce imi apare:
http://imageshack.us/photo/my-images/406/29524659.png/
Am anti-virus AVG.
Funda!

5 răspunsuri:
| UrBaN99 a răspuns:

Incerca sa dezinstalezi anti virusubig grin si s-ar putea sa mearga eu asa fac la toate jocurile

| AndreeeexD explică (pentru UrBaN99):

Faza e ca nu stiu cum sa dezinstalez virusu big hug

| UrBaN99 a răspuns (pentru AndreeeexD):

Dai pe show hidden icons (acolo langa ceas si iti apare acolo anti virus si acolo o sa-ti apara unde sa'l dezinstalezi Funda PLS?

| UrBaN99 a răspuns:

Funda PlS

| UrBaN99 a răspuns:

Sau daca nu merge nici asa sterge metinu si instaleza'l iartongue