| BlueALy a întrebat:

Am auzit multe lucruri despre aplicatia "My Talking Angela" cum ca ar avea niste camere in ochi si vreau sa stiu daca aplicatiile "My Angela" si "My Tom" sunt sigure. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Nu exista "camere in ochi" la o aplicatie de acest gen. Singurul lucru care te poate vedea este camera frontala, desi nu cred pentru astfel de aplicatii. Oricum, daca jocul nu necesita conexiune de internet, iti recomand sa opresti Wifi sau Datele cand te joci, va fi mult mai sigur, indiferent de aplicatie. Si incearca sa le iei de pe Magazin play sau din locuri sigure de unde le'au luat si alte mii / milioane de persoane.

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Sunt sigure, ce ai auzit tu e o mare prostie. happy

| Maryus30092000 a răspuns (pentru Gonrax):

Cine ti.a spus asta habar nu avea despre ce vorbeste..Sunt sigure, le.am avut si eu pe amandoua.

| Gonrax a răspuns (pentru Maryus30092000):

CAMERE ÎN OCHI? De unde știi tu că a mers camera și așa? Dovezi ai? Cum naiba să ai așa mentalitate să crezi așa ceva.