| TheMimy a întrebat:

Buna tpu.Am cateva intrebari legate de Transformice.
1.Cum pot avea propriul trib.
2. Dupa ce am un trib, cum adaug mape in el.
3.Cum pot face sa apara o harta, pe care o vreau eu(adica parca era niste coduri)
4. Dati-mi toate codurile de mape pe care le stiti voi.
5.Asta de fapt ar insta in 4. Stiti coduri pentru branza sau capsuni?

Răspuns Câştigător
| Lavinia555 a răspuns:

1.Trebuie sa nu fi in niciun trib ca sa iti poti face propriul trib care costa 500 de branze. Daca vrei sa ti-l faci dai acolo la trib si restul te descurci
2.La comanda "Trib" de la meniu este o casuta cu "defineste codul...", apesi pe ea si acolo trebuie sa scrii codul de la mapă.
5. /facebook -> 20 de branze
Daca iti pui e-mail-ul primesti 40 de branze si un accesoriu

1 răspuns:
| CuloareaFericirii a răspuns:

Un cod pentru branza stiu, adica:/facebook