| Anastasia3p a întrebat:

Am câteva întrebări pentru cei pro pe Transformice :

1. Pe transformice mai poți face alte Hack-uri înafară de Wall Jump?

2. Cine are conturi Transformice și nu le mai folosește, mă poate căuta pe Transformice (mă cheamă Spoani) să-mi spună conturile.

3. Cum poți face repede fraises, înafară de sălile speciale? Pentru că alea nu mai merg.

Cine răspune la cel puțin 2 întrebări,corect, primește fundă iar cei care răspund la toate întrebările primesc fundă și VOT.

Vă pup.

Răspuns Câştigător
| casanau a răspuns:

1. Hack gravity, frises si chese
2.DJalexfumi Pokemon123, yunisaur QWERTYUIOP!@#, skarbrex amine123456
3.CU hack big grin

1 răspuns: