| andreisoci a întrebat:

Buna TPU...am descarcat dupa net un counter-strike 1. 6 el gaseste si servere, si joc pe un server dar cateodata cand intru pe acel server ma baga pe altul, dc?

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Unele servere, atunci cand sunt full te redirectioneaza catre alte servere tot ale acelei comunitati..de exemplu daca intrii pe un server zombie mod si el e full. te redirectioneaza cantre celelalte servere.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreisoci explică:

Aha, mersi mult, stii ceva servere de cs 1. 6 respawn? dar sa fie ca lumea