| k1lNld3r a întrebat:

Am descarcat PacSteam de pe freakz si l-am instalat pana acum 2 zile mergea acum cand dau pe PacSteam Client din PacSteam inventory imi apare ca se conecteaza la cont si dupa ce dispare aia nu-mi mai apaare nmc, si am reinstalat steamu si pacsteamu de zeci de ori si tot nu merge ma puteti ajuta va rog? Multumesc fundita.

3 răspunsuri:
| k1lNld3r explică:

Problema era ca sa updatat steamu acum s-a facut update si pentru pacsteam fai update sau descarca-l din nou si o sa iti mearga

| georg123 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu daca ai gasit rezolvarea sa imi zici si mie.

| Ciprian_Dan_1996 a răspuns:

Aceeasi problema si la mine nu stiu sa-i dau de cap