| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Am dorința de a juca jocuri de pe acest site vechi (http://www.miniclip.ro/) - dacă își mai aduce cineva aminte de acesta- dar din păcate nu mai merge. Știți cum pot să fac să-și revină site-ul cum era odinioară?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

A fost inchis de ceva timp, nu ai ce face. E o aplicatie de mobil cu ceva jocuri vechi facuta tot de ei.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Oare de ce l-or fi închis?

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se mai joaca nimeni miniclipuri in 2022. Generatia de azi a crescut cu minecraft, roblox, altele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai poți dacă l-au închis administratorii lui.

| Laura48 a răspuns:

Nu stiu varianta romaneasca la acest site, dar eu ma joc pe www.miniclip.com (probabil e aceeasi idee). Cat despre comentariul altcuiva de aici ca nu se mai joaca nimeni. ba da. Uite, eu si inca multi altii inca ne jucam acolo :-) biliardul e suuuuper cand ai de lucru la comp si faci o pauza de 15 min :D
Deci, parerea mea: intra pe varianta in engl :-)