| MikeZG a întrebat:

Am inceput sa joc WoW si nu stiu ce nume sa pun la Dranei. Cel mai bun nume dat castigabig grin

Răspuns Câştigător
| LoveTwilightLove a răspuns:

Incearca astea: 1.Imperia 2. Orbit 3.RuNiX 4.BigPoint 5.Anonymus 6. WorldofDark 7. DarkDaRk 8.SahMaT 9.FireOn 10. Wolfing 11.GhostProtocol(nu cred ca o sa iti incapa numele asta) 12. FaceDark 13. DarkDevil 14.SuperMatrix 15.Aliens255 16. LoVeRbOy 17. SwAt67 18.Sticks 19.Bl3Nd 20.THinK'Green sper ca ti-am fost de folso

2 răspunsuri:
| Daser a răspuns:

X3n0n.
sau
abyss

| MikeZG explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.