| MrCrazyBeat a întrebat:

Am instalat cs. 16 si vreau sa imi pun boti, dar nu pot. Nu joc pe server. Joc normal adica cu calculatorul. Vreau sa imi spuneti cum sa bag boti. Am dat acolo la comenzi si am scris add_bot si am vazut ca scrie unkown command. In alte dati, am mai jucat cs si nu trebuia sa descarc nimic de pe net, ci doar scriam acolo add_bot sau bot_add si imi bagam cati boti vroiam eu. Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut fiecare cs difera de la unu la altu. Unele cs-uri nu au boti deloc, altele au dar trebuie bagati prin add bot, alti nu au dar trebuie luate. Eu iti zic sa iei cs-ul Lant Final care cum iti alegi harta iti baga boti;) Uite aici site. Sper ca imi dai funda :P

Site : http://download.fioriginal.ro/cs/clienti/lant_final.exe

Dami fundita; x

| TrAcEEEEE a răspuns:

Cand intri in joc apasa H dupa in partea dreapta a monitorului iti apare o fereasta si de acolo cauti pe undeva bot setup sau ceva de genu nu mai stiu sigur tongue si dupa selectezi cati boti vrei sa fie in joc