| WoKy a întrebat:

Am instalat de curand jocul Prototype! Problema e ca merge cam sacadat...Am asa:
2GB ram ddr3, Procesor Dual Core 4.2 Ghz, placa video de 512 sau 1gb nu stiu exact, windows XP pack e de 2 luni si nu stiu ce are...
FUNDA PENTRU CEL CARE MA AJUTA

3 răspunsuri:
| WoKy explică:

E data la 600 si totul la low si tot sacadat merge

| WoKy explică:

E posibil sa nu mearga din cauza ca nu am accelerator 3D la placa de baza?

| kiliobogdan8990 a răspuns:

Incearca sa dai rezolutia mai mica...stiu ca se vede oleaca mai nasol dar na asta ee...cand joci uiti de totwinking